Category: Folk

9 Comment

  1. Çlirim Gjata, Sekretar për Çështjet Ligjore në PD, i ftuar në ‘ABC News’, ka folur në lidhje me dosjen dhe duke konfirmuar edhe njëherë se kjo kjo dosje nuk është prekur me dorë dhe as nuk është hetuar nga Prokuroria. Gjata tha se Rama është i përfshirë në këtë dosje dhe se përgjimet e tr.
  2. Çlirim Gjata, Sekretar për Çështjet Ligjore në PD, i ftuar në ‘ABC News’, ka folur në lidhje me dosjen dhe duke konfirmuar edhe njëherë se kjo kjo dosje nuk është prekur me dorë dhe as nuk është hetuar nga Prokuroria.
  3. Jul 09,  · E, baš super! Pomislila sam ironično, kada sam videla da je u bašti ostao samo jedan slobodan sto, i to onaj, najgori. Uz to, i očerupan. Društvo za susednim stolom, pozajmilo dve stolice, pa se nagurali i oko ovog, jedinog slobodnog.
  4. Trova il testo di Frida (Mai, mai, mai) di The Kolors su prophsiofrolportcoolcaberrelesipeti.coinfo
  5. Mundësitë që një punë/projekt të dalë mirë nëse atmosfera në prapaskenë është e tensionuar janë të vogla, por ja që ndodh. Stilisti Niko Komani rrëfeu në “Vizioni i Pasdites” se ndodh që puna të dalë mirë, ndonëse gjatë procesit të saj situata nuk ka rezultuar fort komode.
  6. Gazetari dhe moderatori i njohur Dritan Hila tha se nuk e përjashton një përplasje Rama-Veliaj nisur edhe nga aludimet e fundit, në kuadër edhe të zgjedhjeve lokale që do të mbahen në qershor. I ftuar në emisionin “Intervista e Ditës” me Erjon Çikun, Hila tha se Rama sheh tek Veliaj në këtë pikë një “deja .
  7. Due Boemi Di Praga, Josef Horák (2) And Emma Kovárnová, Flosman* / Petrová* / Sluka* / Kučera* / Hába* / Parsch* Due Boemi Di Praga, Josef Horák (2) And Emma Kovárnová, Flosman* / Petrová* / Sluka* / Kučera* / Hába* / Parsch* - Inspirazione ‎ (LP) Panton: 11 .
  8. Sveglia, è già mattina fuori dalla finestra Senza pensieri, solo lei per la testa Siamo solo noi, questo mondo ci aspetta Manchi solo tu per un'estate perfetta Prendila per mano e se non sai dove andare Basta una parola e tutto sarà speciale Voglio addormentarmi insieme a te sulla sabbia Svegliarci con il sole che risplende nell'acqua Perche da quando ci sei tu la vita è come un tuffo in.
  9. Këngtarja më e pëlqyer viteve të fundit në shoëbizin botëror Nicki Minaj, ka thyer një tjetër rekord personal, në vetëm tri ditë ka marrë 22 milionë klikime në Youtube. Artistja amerikane ka sjellur me 8 nëntor projektin e saj të ri në bashkëpunim me Karol G të .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *